Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Komunikatu w sprawie ewentualnego wznowienia pracy przedszkoli po 24 maja 2020 roku

Komunikatu w sprawie ewentualnego wznowienia pracy przedszkoli po 24 maja 2020 roku

Szanowni Rodzice i Opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasteczko Śląskie, informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych w dniu 6 maja 2020 r. wspomniane publiczne przedszkola nie będą otwierane.

Z uwagi na zgłaszane do przedszkoli zainteresowanie rodziców tą formą opieki, rozważana jest możliwość ponownego otwarcia przedszkoli po 24 maja 2020 r., oczywiście po zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków wszystkim dzieciom oraz pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym tych placówek.

Ostateczną decyzję w zakresie ponownego otwarcia przedszkoli podamy do wiadomości do 22 maja 2020 r.

W związku z ciągle obowiązującym w naszym kraju stanem pandemii koronawirusa, Gmina Miasteczko Śląskie, podejmując wszelkie działania, priorytetowo traktuje zdrowie i życie ludzkie.

Wszystkim Mieszkańcom Miasteczka Śląskiego życzymy dużo zdrowia i optymizmu.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).