Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Koncert w ramach XVII Festiwalu Muzycznego im. Ks. Teodora Christopha

18 marca, 2024
grafika do wpisu: Koncert w ramach XVII Festiwalu Muzycznego im. Ks. Teodora Christopha

22 marca o godz. 19:00 zapraszamy do kościoła Wniebowzięcia NMP w Miasteczku Śląskim na koncert w ramach XVII Festiwalu Muzycznego im. Ks. Teodora Christopha!

Wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach pod batutą Wojciecha Wantuloka.

Wstęp wolny!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.