Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Konkurs Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

Konkurs Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego srdecznie zaprasza do udziału w XXI edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego, organizowanego przez Zarząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział w Katowicach oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Śląski.

Konkurs ma na celu nagrodzenie realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących wysokiej jakości przestrzenie publiczne i przyczyniających się do poprawy jakości życia mieszkańców regionu. Głosują w nim internauci.

Szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2020, w tym Warunki Konkursu 2020, Kartę Zgłoszeniową można znaleźć na stronie http://npp.slaskie.pl/. 

Na stronie prezentowane są również wydarzenia towarzyszące obchodom jubileuszu XX-lecia konkursu, m.in. opracowany z tej okazji, album i wystawa pt. Dekalog Dobrej Przestrzeni. 

Organizacja tegorocznej edycji konkursu podporządkowana będzie działaniom podejmowanymi w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Aktualne informacje o ewentualnych zmianach organizacyjnych publikowane będą na stronie Urzędu Marszałkowskiego.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).