Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

LUKS Jedynka zajmuje pierwsze i trzecie miejsce

18 września, 2023
grafika do wpisu: LUKS Jedynka zajmuje pierwsze i trzecie miejsce

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

"W miniony weekend drużyny dziewcząt LUKS Jedynka z Miasteczka Śląskiego uczestniczyły w ogólnopolskim turnieju hokeja na trawie w Tarnowskich Górach. XIV Memoriał im. Stefana Karmelity został rozegrany z udziałem 11 drużyn w kat. Dzieci U-11.  Zawody były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych w których nasze drużyny spisywały się bardzo dobrze zajmując w gr. A pierwsze miejsce i drugie miejsce w gr. B . Natomiast w grach finałowych nasze zespoły po wyrównanej walce dopiero w rzutach karnych przypieczętowały zwycięstwo. W klasyfikacji końcowej zajęły pierwsze i trzecie miejsce!

Osiągnięty wynik jest potwierdzeniem prawidłowej pracy szkoleniowej i dobrego przygotowania do sezonu. LUKS Jedynka zagrała w składzie: Martyna Chmiel, Nadia Ciepeł, Zuzanna Dziwis ,Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupisz, Lena Lubos, Dagmara Malorny, Wiktoria Natkaniec, Kinga Pilarek, Aleksandra Pyka, Liliana Renka, Hanna Skrobek, Joanna Skrzydło. Trener Andrzej Miśkiewicz jest zadowolony ze sprawdzianu przed sezonem z zawodami o Mistrzostwo."

Zdjęcie: Zygmunt Fiecek
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).