Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego

18 kwietnia, 2023
grafika do wpisu: Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego Od 18 kwietnia 2023 r. do 16 maja 2023 r. każdy mieszkaniec województwa śląskiego może zgłosić swój pomysł do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego!

Do podziału jest 5 milionów złotych przeznaczonych na realizację zadań, które zbiorą najwięcej punktów!

Więcej informacji znajduje się na stronie: bo.slaskie.pl, gdzie dostępne są regulamin, wzory formularzy i dane kontaktowe do osób, które udzielą niezbędnych informacji.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.