Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Mobilna zbiórka odpadów niebezpiecznych i elektrośmieci

27 września, 2021
grafika do wpisu: Mobilna zbiórka odpadów niebezpiecznych i elektrośmieci

Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim informuje, że w dniu 8 października 2021 r. (piątek) na terenie Gminy Miasteczko Śląskie odbędzie się MOBILNA ZBIÓRKA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH i ELEKTROŚMIECI wydzielonych ze strumienia odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych, tj.: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletny), lampy fluorescencyjne, baterie alkaiczne i pozostałe, akumulatory ołowiowe, niklowo – kadmowe, oleje silnikowe przepracowane, filtry olejowe, paliwowe, powietrzne, przeterminowane lekarstwa, opakowania po farbach, lakierach i rozpuszczalnikach, chemikalia itp.

Punkt Mobilny nie przyjmuje papy i azbestu.

Prosimy mieszkańców Gminy o dostarczenie odpadów do niżej wymienionych punktów zbiórki:

 

MIASTECZKO ŚLĄSKIE

dnia 08.10.2021 r.

Godziny

ul. Dudy (parking)

 

8.00 – 10.00

ŻYGLIN

dnia 08.10.2021 r.

Godziny

ul. Sokoła (parking)

 

10.15 – 12.15

BRYNICA

dnia 08.10.2021 r.

Godziny

ul. Żyglińska (parking)

 

12.30 – 14.30

BIBIELA

dnia 08.10.2021 r.

Godziny

ul. Starowiejska (pętla autobusowa)

 

14.45 – 16.45

 

Przyczyńmy się wspólnie do ochrony środowiska naturalnego oraz do tworzenia pozytywnego wizerunku Gminy i jej Mieszkańców dbając wspólnie o jej czystość i porządek.

 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).