Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Mozliwość budowy sieci gazowej w Brynicy

27 listopada, 2020
grafika do wpisu: Mozliwość budowy sieci gazowej w Brynicy

Wczoraj do Urzędu Miasta wpłynęło pismo Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. potwierdzające możliwość budowy sieci gazowej w Brynicy!
 

Decyzja jednak będzie uzależniona od ekonomicznej opłacalności inwestycji, w związku z tym do końca stycznia 2021 r. czekamy na wnioski Właścicieli nieruchomości w Brynicy o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej.
 

Wnioski można składać do Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim lub do Sołtysa Brynicy, gdyż przekazanie ich do PSG w pakiecie przyspiesza proces analizy ekonomicznej i termin podjęcia decyzji.
 

 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).