Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Nabór 01/2021 i spotkania informacyjno-szkoleniowe

29 listopada, 2021
grafika do wpisu: Nabór 01/2021 i spotkania informacyjno-szkoleniowe

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” zaprasza na spotkania informacyjno-szkoleniowe dla Beneficjentów z zakresu tematycznego:

• P.1.1.2 Podejmowanie działalności gospodarczej.

Prosimy o zgłaszanie udziału poprzez wypełnienie Formularza - kliknij (uwaga: rejestracja na spotkanie nie jest potwierdzana wiadomością zwrotną; osoby, które wysłały zgłoszenie przez formularz powinny bezpośrednio przyjść na spotkanie).

Informujemy, że każde ze szkoleń dotyczy tego samego zakresu, dlatego wystarczy zapisać się na jedno spotkanie. Bliższe informacje zostały zamieszczone na plakacie.

--------------------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” ogłasza również nabór wniosków o przyznanie pomocy: 01/2021 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Termin składania wniosków: od 7 do 20 grudnia 2021 r.

Zakres tematyczny: Rozwój gospodarczy obszaru w oparciu o przedsiębiorczość mieszkańców - Podejmowanie działalności gospodarczej

Więcej szczegółów na temat naboru znajduje się na stronie internetowej: https://lesnakrainalgd.pl/

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.