Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach budowanych przez Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

14 marca, 2024
grafika do wpisu: Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach budowanych przez Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach budowanych przez Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. , przy ulicy Białego w Miasteczku Śląskim.

Nabór wniosków prowadzony będzie od 15 marca do 28 kwietnia 2024 r. Druki wniosku wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są do pobrania ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim www.miasteczko-slaskie.pl oraz w formie papierowej w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim.

W ramach inwestycji w pierwszym etapie powstanie jeden budynek wielorodzinny składający się z: 

- 15 mieszkań,
- 5 podziemnych stanowisk garażowych,
- 15 pomieszczeń gospodarczych (komórki lokatorskie) oraz pomieszczenia techniczne.

Docelowe zamierzenie budowlane obejmuje budowę 4 budynków wielorodzinnych w standardzie „pod klucz”.

Powierzchnia użytkowa lokali wynosi od 37,91 m2 do 72,84 m2. Do mieszkań przynależne będą komórki lokatorskie, balkony/tarasy/wykusze. W ramach inwestycji będzie również wykonane zagospodarowanie terenu w tym parkingi  i chodniki.

Przedmiotem naboru jest 15 lokali mieszkalnych w tym:

- 10 typu M2 (dwupokojowe),

- 3 typu M3 (trzypokojowe),

- 2 typu M4 (czteropokojowe).

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim ul. Rynek 8, pokój nr 1 albo w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP. Informacji dodatkowych w zakresie naboru wniosków udziela MTBS Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, tel. 32/380-90-06.

Załączniki:

Wniosek

Załącznik nr 1  

Załącznik nr 2  

Załącznik nr 3  

Załącznik nr 4  

Załącznik nr 5  

Załącznik nr 6

Załącznik nr 7  

Informacje dodatkowe w zakresie naboru wniosków
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).