Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Nowa deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Nowa deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Od 28 maja 2020 r. obowiązuje nowy wzór Deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy

Właściciele nieruchomości zamieszkałych zobowiązani są do złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Obowiązek złożenia deklaracji wynika z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz uchwał Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim.

 Poniżej wzór deklaracji obowiązującej od 28 maja 2020 r.:

NOWY wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi: 

CO W PRZYPADKU NIEZŁOŻENIA DEKLARACJI?

W przypadku niezłożenia deklaracji, albo uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie określi, w drodze decyzji, wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).