Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Nowa deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Nowa deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Od 28 maja 2020 r. obowiązuje nowy wzór Deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy

Właściciele nieruchomości zamieszkałych zobowiązani są do złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Obowiązek złożenia deklaracji wynika z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz uchwał Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim.

 Poniżej wzór deklaracji obowiązującej od 28 maja 2020 r.:

NOWY wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi: 

CO W PRZYPADKU NIEZŁOŻENIA DEKLARACJI?

W przypadku niezłożenia deklaracji, albo uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie określi, w drodze decyzji, wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).