Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie

24 sierpnia, 2023
grafika do wpisu: Obwieszczenie Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie z dnia 24 sierpnia 2023 r. M.033.5.2023

Na podstawie z art. 28 ust. 1, 2 i 3 ustawy z dnia 14.12.1995 r. o izbach rolniczych (Dz. U. z 2022 r. poz. 183),

podaję do publicznej wiadomości informację o wyłożeniu do publicznego wglądu spisu — listy osób uprawnionych do głosowania w wyborach do Walnego Zgromadzenia Izb Rolniczych.

Spis zostanie udostępniony w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim, ul. Rynek 8, w dniach od 25 sierpnia 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. w pok. nr 28 w godzinach pracy Urzędu, tj. pn. 7:30 — 16:30, wt. - czw. 7:30 - 15:30, pt. 7:30 - 14:30

Pouczenie

Każdy może wnieść zażalenie w sprawie nieprawidłowości spisu. Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie rozpatruje zażalenie w ciągu 3 dni od daty jego wniesienia i wydaje decyzję w sprawie. Od decyzji nieuwzględniającej zażalenia przysługuje prawo wniesienia, za pośrednictwem organu sporządzającego spis, skargi do sądu rejonowego w ciągu 3 dni.

Sąd rozpoznaje skargę w postępowaniu nieprocesowym w terminie 3 dni od daty wniesienia skargi. Postanowienie sądu doręcza się osobie, która wniosła skargę, oraz organowi, który sporządził spis. Od postanowienia sądu nie przysługują środki odwoławcze.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).