Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Odświeżona wersja aplikacji na smartfony eMiasteczko

17 listopada, 2022
grafika do wpisu: Odświeżona wersja aplikacji na smartfony eMiasteczko

W naszej Gminie funkcjonuje aplikacja na smartfony eMiasteczko. W ostatnich dniach została odświeżona jej szata graficzna i funkcjonalności!

Aplikacja umożliwia odbieranie informacji, które wysyłane są przez System Komunikacji Mobilnej Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim. System umożliwia również komunikację z Urzędem Miejskim.

Jakie zmiany znajdziecie w odświeżonej aplikacji?

Uproszczona została procedura rejestracji i otrzymania kodu weryfikacyjnego. Teraz jest jeden dla wszystkich użytkowników - Wdvl0Tre.

Rejestracja poprzez wpisanie kodu weryfikacyjnego umożliwia zgłaszanie wszelkich awarii, nieprawidłowości, dostrzeżonych na terenie Gminy (np. nie działająca lampa uliczna itp.) oraz udostępnia podgląd, na jakim etapie jest nasze zgłoszenie.

Użytkownik może również samemu ustawić tematykę wiadomości w aplikacji, która go najbardziej interesuje. Dodatkowo pojawiły się dwie zakładki, które kierują do strefy usług elektronicznych oraz konsultacji społecznych.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i można pobrać ją ze sklepu Google Play, wpisując: eMiasteczko - eMiasteczko - Apps on Google Play.

Zachęcamy do pobrania i korzystania z aplikacji!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).