Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Pani Lidia Kubecka – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Miasteczku Śląskim

28 kwietnia, 2022
grafika do wpisu: Pani Lidia Kubecka - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Miasteczku Śląskim

Pani Lidia Kubecka - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Miasteczku Śląskim po 27 latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę!

Serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek oraz zaangażowanie i pracę na rzecz Gminy Miasteczko Śląskie! Życzymy zdrowia, zasłużonego spokoju, wielu radości w każdym nadchodzącym dniu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.