Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Podsumowanie III Forum Oficerów Rowerowych Województwa Śląskiego

21 października, 2022
grafika do wpisu: Podsumowanie III Forum Oficerów Rowerowych Województwa Śląskiego

W dniu 17 października 2022 roku odbyło się III Forum Oficerów Rowerowych Województwa Śląskiego w Ustroniu. Współorganizatorami wydarzenia była Aglomeracja Beskidzka, czyli Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego z siedzibą w Bielsku-Białej oraz Miasto Ustroń. W wydarzeniu wzięło udział ponad 85 pracowników samorządowych z całego województwa, przedstawiciele Śląskiej Rady Rowerowej, przedstawiciel Metropoli Górnośląsko - Zagłębiowskiej oraz przedstawiciele lokalnych samorządów i stowarzyszeń - w tym Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie Michał Skrzydło. Organizatorem wydarzenia był Piotr Kalisz, Pełnomocnik Marszałka Województwa Śląskiego ds. polityki rowerowej. 

Więcej informacji na stronie: https://rowery.slaskie.pl/content/iii-forum-oficerow-rowerowych
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).