Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny

Porządek obrad XLIX Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim

06 marca, 2023
grafika do wpisu: Porządek obrad XLIX Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim

Porządek obrad XLIX Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim w dniu 13 marca 2023 r. o godz. 13:30

1. Otwarcie obrad
    • stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie protokołu z XLVIII Sesji Rady Miejskiej w dniu 6 lutego 2023 r.
  3. Część informacyjna (sprawozdanie z działalności międzysesyjnej)
    • sprawozdanie Przewodniczącego Rady Miejskiej,
    • sprawozdanie Burmistrza Miasta,
    • sprawozdanie Przewodniczących Komisji Rady Miejskiej.
  4. Projekt uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2023 rok.
  5. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasteczko Śląskie na lata 2023-2028.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miasteczko Śląskie.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od żądania zwrotu bonifikaty udzielonej przez Gminę Miasteczko Śląskie przy zakupie lokalu mieszkalnego.
  8. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia regulaminów określających wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród ze specjalnego funduszu nagród
  9. Projekt uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej na II kwartał 2023 roku.
  10. Projekt uchwały w sprawie planu pracy Komisji Budżetu i Finansów na II kwartał 2023 roku.
  11. Projekt uchwały w sprawie planu pracy Komisji Infrastruktury, Gospodarki Mieniem i Spraw Społecznych na II kwartał 2023 roku.
  12. Projekt uchwały w sprawie planu pracy Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Porządku Publicznego na II kwartał 2023 roku.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wolne wnioski i informacje.
  15. Zakończenie obrad.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.