Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Porządek obrad XXVI Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim

15 kwietnia, 2021
grafika do wpisu: Porządek obrad XXVI Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim

Porządek obrad XXVI Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim

w dniu 19 kwietnia 2021 r. o godz. 16:00 (tryb zdalny)

1. Otwarcie obrad.

- stwierdzenie quorum

1. Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego na północ od Huty Cynku „Miasteczko Śląskie”
  2. Zakończenie obrad.

Sesja Rady Miejskiej odbędzie się w trybie on-line, transmitowana będzie na stronie internetowej miasteczko-slaskie.sesja.pl

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.