Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Powitanie Lata w Brynicy

03 lipca, 2024
grafika do wpisu: Powitanie Lata w Brynicy

Już w najbliższą sobotę 6 lipca na terenie Centrum Rekreacji Brynica przy ul. Borowej odbędzie się Powitanie Lata!

Impreza rozpocznie się od godz. 14:30. Poprowadzi ją Bernadeta Kowalska. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych!

Zapraszamy!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.