Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Prezentacja prac studenckich

14 marca, 2023
grafika do wpisu: Prezentacja prac studenckich

Zapraszamy już w najbliższy poniedziałek - 20 marca 2023 r. o godz. 17:00 do Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim na prezentację prac studenckich w ramach konkursu: „Koncepcja projektowa zagospodarowania i ekspozycji obszaru starego miasta z uwzględnieniem obiektów i miejsc zabytkowych Miasteczka Śląskiego w województwie śląskim".

Podczas wydarzenia odbędzie się również debata z ekspertami, poruszająca m.in. tematy zagospodarowania i ekspozycji zabytkowych obszarów Miasteczka Śląskiego.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców, a szczególnie tych, których domy znajdują się w strefie objętej ochroną konserwatorską. Wstęp bezpłatny.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).