Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Q&A z Burmistrzem Miasta Michałem Skrzydło

01 marca, 2024
grafika do wpisu: Q&A z Burmistrzem Miasta Michałem Skrzydło

W czwartek 7 marca o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie online w formule Q&A z Burmistrzem Miasta Michałem Skrzydło!

Transmisja będzie udostępniona na fanpage'u Urzędu Miasta. Będzie również możliwość zadawania pytań na żywo.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.