Rezerwacja boiska Orlik – wrzesień/październik
Informujemy, że w miesiącach wrzesień – październik boisko Orlik będzie zarezerwowane w każdy:
-
wtorek w godz. 16:00–18:00
-
piątek w godz. 16:00–18:00
na potrzeby zajęć hokeja na trawie. Prosimy o uwzględnienie powyższych godzin przy planowaniu korzystania z obiektu.
Źródło: Urząd Miasta Miasteczko Śląskie