Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Rozkłady jazdy pociągów odbudowanej linii kolejowej 182

24 listopada, 2023
grafika do wpisu: Rozkłady jazdy pociągów odbudowanej linii kolejowej 182

W związku z planowanym zakończeniem Zadania pn. „Rewitalizacja i odbudowa częściowo nieczynnej linii kolejowej 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie” i rozpoczęciem ruchu pasażerskiego oraz towarowego na linii kolejowej 182, prezentujemy rozkłady jazdy pociągów, które będą obowiązywać od 10 grudnia 2023 roku.

Z uwagi na przywrócenie ruchu pociągów pasażerskich i towarowych, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowo-drogowych oraz dojściach do peronu!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).