Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Śląskie Lokalnie

21 lutego, 2023
grafika do wpisu: Śląskie Lokalnie

Klaster Innowacji Społecznych w Gliwicach wraz z partnerem New Europe Foundation, jako operatorzy projektu Śląskie Lokalnie 2021-2023, zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym finansowanym ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Nabór wniosków rozpoczął się 1 lutego 2023 r. i potrwa do 2 marca 2023 roku.

Celem programu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych, które mogą wykorzystać na oddolne inicjatywy. Mikroprojekty mogą być realizowane do końca listopada 2023 roku.

Wnioski składa się za pośrednictwem strony internetowej www.fioslaskie.com.

Można znaleźć tam również więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).