Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira

Ślonskie Larmo Rock Festiwal 4 edycja

25 sierpnia, 2023
grafika do wpisu: Ślonskie Larmo Rock Festiwal 4 edycja

Już 2 września 2023 w sobotę w Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim odbędzie się 4 edycja Ślonskie Larmo Rock Festiwal!

Zagrają:

HUNTER

Alcoholica

Joe Palooka

Motorbrothers

Orchidea

BHW

Fire Aspect

Podczas wydarzenia odbędzie się piknik motorowy. Nie zabraknie również specjalnej strefy gastronomicznej. Wstęp na imprezę i koncerty oczywiście bezpłatny! Start o godz. 14:00. Zapraszamy!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.