Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Ślonskie Larmo

20 września, 2020
grafika do wpisu: Ślonskie Larmo

Ślonskie Larmo Rock Festiwal w Miasteczku Śląskim to festiwal, w którym chcemy zaprosić publiczność do poznania środowiska śląskich kapel rockowych! Na uczestników czeka 6 godzin ostrego grania. Rock, hardrock, metal, punk to style, które będą królować na scenie podczas festiwalu. Hasłem towarzyszącym jest rockowe: "Będzie głośno!”, czyli LARMO!

Zespoły zainteresowane występem przed wspaniałą publicznością Miasteczka i okolic, musiały przejść przez sito eliminacji. Zostały wybrane 4 zespoły, które zobaczymy już 10 października 2020 r. w Parku Rubina od godziny 14.00.

Jako piąta kapela zagra Meinusch Project, którego członkowie są współorganizatorami festiwalu.

Na zakończenie muzyczna niespodzianka, czyli zespół Czarny Ziutek z Killerami - lubelska grupa wykonująca utwory formacji, których liderem jest Kazik Staszewski (m.in. Kult)!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).