Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Spotkania z pasją

03 kwietnia, 2023
grafika do wpisu: Spotkania z pasją

Wraz z Urzędem Pocztowym w Miasteczku Śląskim oraz Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" zapraszamy już 13 kwietnia o godz. 11:00 do Centrum Marki Lokalnej (lokal po ING w budynku urzędu) na pierwsze wydarzenie z cyklu "Spotkania z pasją"!

Tematem pierwszego spotkania będzie filatelistyka. Pracownicy Urzędu Pocztowego w Miasteczku Śląskim przedstawią historię znaczka pocztowego, zaprezentują abonamenty filatelistyczne, znaczek spersonalizowany oraz kryptoznaczek.

Zachęcamy także do przyniesienia swoich zbiorów i kolekcji znaczków!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).