Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

21 października, 2022
grafika do wpisu: Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Już 31 października 2022 r. o godz. 16:00 w Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe przed naborem na pozyskanie środków na podejmowanie działalności gospodarczej, organizowane przez Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska".

Przyjdź i dowiedz się jak przygotować dokumentację!

LGD zaprasza również tego samego dnia o godz. 14:30 na spotkanie informacyjno-szkoleniowe przed naborem z Zachowania tożsamości lokalnej (pozyskiwanie środków na odrestaurowanie/konserwację zabytku).
 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).