Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Spotkanie z pasją

29 listopada, 2023
grafika do wpisu: Spotkanie z pasją

Razem ze Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" zapraszamy na kolejne Spotkanie z pasją!

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godz. 17:00 w Centrum Marki Lokalnej. Gościem spotkania będzie tenor, Pan Grzegorz Rogut!

Pan Grzegorz jest absolwentem Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”, absolwentem wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie akordeonu dr hab. Marka Andryska, prof. AM oraz absolwentem Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie śpiewu dr hab. Katarzyny Oleś-Blachy. Brał udział w kursach prowadzonych przez Piotra Beczałę.

Solista chóru filharmonii częstochowskiej Collegium Cantorum, z którym koncertuje zarówno w kraju jak i za granicą (Rosja, Argentyna ). Oprócz działalności koncertowej, ma na swoim koncie nagrania płytowe z muzyką chóralną oraz muzyką filmową autorstwa Zbigniewa Preisnera. Jest członkiem zespołu Vocal Trio, który tworzy wraz z dwoma koleżankami. Współpracuje z rożnymi orkiestrami, zespołami oraz pianistami.

Partnerem spotkania jest Urząd Pocztowy w Miasteczku Śląskim.

Zapraszamy!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).