Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Sprostowanie do obwieszczenia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu

03 marca, 2023
grafika do wpisu: Sprostowanie do obwieszczenia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu

Informujemy, że w obwieszczeniu Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie  o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu „zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Miasteczko Śląskie – nr 2” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko nr G.6721.2.2022 z dnia 14 lutego 2023 r. nastąpiła oczywista omyłka pisarska, zamiast daty dyskusji publicznej 6 marca 2022 r., powinna być data 6 marca 2023 r.

W związku z zaistniałą sytuacją, w okresie wyłożenia „zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Miasteczko Śląskie – nr 2” zostaje zorganizowana dodatkowa dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany studium rozwiązaniami, która odbędzie się w dniu 13 marca 2023 r. o godz. 15.00. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim, przy ul. Rynek 8, pok. Nr 3. Dopuszcza się zdalne uczestnictwo w dyskusji. Chęć zdalnego uczestnictwa należy zgłosić mailowo na adres geodezja@miasteczko-slaskie.pl lub telefonicznie pod nr 32 393 80 38 lub 32 393 80 27 z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie wysłane łącze do spotkania, począwszy od dnia wyłożenia najpóźniej do dnia 10 marca 2023 r. do godz. 15.00.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).