Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Startuje konkurs „PSR 2020 da się lubić”!

25 września, 2020
grafika do wpisu: Startuje konkurs „PSR 2020 da się lubić”! 25 września rozpoczyna sie konkurs „PSR 2020 da się lubić”!

Odpowiedz na pytanie i do 29 września 2020 r. prześlij rozwiązanie na e-mail: KonkursPSR2020Katowice@stat.gov.pl

3 pierwsze osoby otrzymają atrakcyjne nagrody!

Szczegóły: www.katowice.stat.gov.pl/wspolpraca-w-regionie/edukacja-statystyczna/konkursy/psr-2020-da-sie-lubic/

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.