Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

ŚZGiP: sadzenie drzew i krzewów w pobliżu linii energetycznych

01 sierpnia, 2021
grafika do wpisu: ŚZGiP: sadzenie drzew i krzewów w pobliżu linii energetycznych

Pod poniższym linkiem znajduje się poradnik na temat drzew pt. „Co sadzić, by nie przesadzić?”, przygotowany przez TAURON Dystrybucja S.A. we współpracy z dendrologami.

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością poradnika. Znaleźć w nim można przydatne wskazówki oraz ciekawostki dendrologiczne.

Kliknij tutaj, by pobrać poradnik.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.