Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim ponownie otwarty dla petentów

Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim ponownie otwarty dla petentów
Od 25 maja 2020 r. Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim będzie ponownie otwarty dla petentów.

Urząd będzie czynny w dotychczasowych godzinach. Każda osoba wchodząca do budynku, będzie musiała mieć środki ochrony osobistej w postaci maseczek oraz rękawiczek.

Na parterze urzędu znajduje się urządzenie do dezynfekcji rąk – prosimy o skorzystanie z dezynfekcji przed wejściem do biur.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Licząc na państwa zrozumienie – prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).