Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Ważna informacja, dotycząca najbliższej zbiórki odpadów niebezpiecznych i elektrośmieci

24 października, 2022
grafika do wpisu: Ważna informacja, dotycząca najbliższej zbiórki odpadów niebezpiecznych i elektrośmieci Ważna informacja, dotycząca najbliższej zbiórki odpadów niebezpiecznych i elektrośmieci. Nie jest to zbiórka odpadów wielkogabarytowych, jak błędnie podawano na ostatnich Mszach Świętych.

Mobilny punkt przyjmuje: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletny), lampy fluorescencyjne, baterie alkaiczne i pozostałe, akumulatory ołowiowe, niklowo-kadmowe, oleje silnikowe przepracowane, filtry olejowe, paliwowe, powietrzne, przeterminowane lekarstwa, opakowania po farbach, lakierach i rozpuszczalnikach, chemikalia itp.

Punkt mobilny nie przyjmuje papy, azbestu, opon, mebli itp.!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).