Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Ważna informacja dotycząca nowelizacji ustawy o dodatku węglowym

09 listopada, 2022
grafika do wpisu: Ważna informacja dotycząca nowelizacji ustawy o dodatku węglowym

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że w celu interpretacji zapisów nowelizacji ustawy o dodatku węglowym, należy zwrócić się do Ministerstwa Klimatu i Środowiska: infolinia dla obywatela: (+48) 222-500-136; e-mail: info@klimat.gov.pl.

Kwestia przyznania bądź odmowy dodatków pozostaje we właściwości organów gminy właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej ten wniosek. GUNB nie prowadzi postępowań w tym zakresie.

Ustawa o CEEB obowiązuje w niezmienionym brzmieniu i na chwilę obecną nie przewidujemy zmian systemowych. W przypadku jakichkolwiek modyfikacji w funkcjonowaniu aplikacji będziemy Państwa niezwłocznie informować. Analizujemy zapisy nowelizacji pod kątem aplikacji i jeżeli zajdzie konieczność zmian systemowych, będą wdrażane z jednoczesnym informowaniem Państwa o ich obowiązywaniu.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).