Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Wirtualny przegląd zwolnionych lokali mieszkalnych

25 marca, 2020
Wirtualny przegląd zwolnionych lokali mieszkalnych

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i wprowadzonymi ograniczeniami m.in. w zakresie organizowania wydarzeń związanymi ze zgromadzeniami większej ilości osób - Gmina Miasteczko Śląskie proponuje wnioskodawcom oczekującym na najem lokalu mieszkalnego przeprowadzenie wirtualnego przeglądu zwolnionych lokali mieszkalnych. Ta forma przeglądu umożliwi sprawne zasiedlanie zwolnionych mieszkań w obecnej sytuacji. W ogłoszeniu o zwolnionym lokalu podana zostanie data, do której można dokonywać wirtualnego przeglądu i wyrazić ewentualną wolę najmu przedmiotowego mieszkania przez wnioskodawcę. Wyrażenie woli najmu lokalu mieszkalnego następuje poprzez przesłanie na adres e-mail: budynki@miasteczko-slaskie.pl informacji o chęci najmu.

Procedura wyłonienia najemcy pozostaje bez zmian. Szczegółowe informacje o zwolnionych lokalach mieszkalnych będą
zamieszczane na stronie https://miasteczkoslaskie.bip.net.pl/w zakładce „Mieszkaniowy zasób gminy".
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).