Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego

08 listopada, 2021
grafika do wpisu: Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego

Informujemy, że od dnia 12.11.2021 r. do dnia 07.01.2022 r. nastąpi wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 908 ul. Gałczyńskiego w Miasteczku Śląskim. Zmiana będzie polegać na odcinkowym wyłączeniu z ruchu drogowego jednej jezdni drogi wojewódzkiej w czasie prowadzenia robót budowlanych związanych z remontem przyczółków wiaduktu kolejowego w ramach zadania pn. "Rewitalizacja i odbudowa częściowo nieczynnej linii kolejowej nr 182 Tarnowskie Góry - Zawiercie".
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).