Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Wręcznie Aktów Nadania

16 września, 2020
grafika do wpisu: Wręcznie Aktów Nadania

21 sierpnia Pani Anna Krupa nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 3 w Miasteczku Śląskim i Pani Aneta Mizerska nauczyciel w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miasteczku Śląskim dołączyły do grona nauczycieli mianowanych.

Po zaprezentowaniu dorobku zawodowego za okres stażu i zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną obie Panie uzyskały akceptację tejże komisji.

27 sierpnia Akt Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Mianowanego Pani Annie i Pani Anecie wręczył Burmistrz Miasta Michał Skrzydło.

Życzymy Paniom dalszych sukcesów pedagogicznych oraz radości i satysfakcji w pracy zawodowej!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).