Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Wsparcie mieszkańców Gminy Miasteczko Śląskie

07 lutego, 2023
grafika do wpisu: Wsparcie mieszkańców Gminy Miasteczko Śląskie

Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie informuje, że Gmina Miasteczko Śląskie zawarła umowę z firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój z siedzibą w Piekarach Śląskich w zakresie wsparcia mieszkańców naszej Gminy w procesie składania wniosków do PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach.

Aby otrzymać dofinansowanie z programu należy spełnić podstawowe wymagania stawiane inwestorom:

  • Trzeba być właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego i mieścić się w przedziałach dochodowych.
  • Po zakończeniu przedsięwzięć w Twoim domu nie może pracować nieefektywne źródła ciepła, nawet jeśli korzystałeś z dotacji na samą termomodernizację budynku.
  • Wybrane przez Ciebie urządzenia muszą spełniać określone w regulaminie warunki - zweryfikuj je przed realizacją inwestycji.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres mailowy: czystepowietrze@ekoscan.pl lub złożenie w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim.

Więcej informacji na stronie:

https://niskaemisja.ekoscan.pl/czyste-powietrze

Kontakt telefoniczny: 792 243 719 lub 792 243 432

Referat Gospodarki Miejskiej: 32 39 38 028 (29,20)

Prezentacja z dodatkowymi informacjami (kliknij)

Formularz zgłoszeniowy do programu (kliknij)

 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).