Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Wyjątkowy Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Miasteczka Śląskiego!

31 lipca, 2023
grafika do wpisu: Wyjątkowy Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Miasteczka Śląskiego!

Dnia 30 lipca 2023 r. jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła Pani Róża Buszka. Z tej okazji Szanowną Jubilatkę odwiedził Zastępca Burmistrza Miasta Pan Łukasz Kowalkowski, który złożył Pani Róży życzenia w imieniu swoim, władz samorządowych i całej społeczności lokalnej.

Jubilatce został przekazany również list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego.

Pani Róża z Miasteczkiem Śląskim związana jest od urodzenia. Tutaj w 1946 roku wyszła za mąż. Urodziła 5 dzieci i doczekała się 11 wnuków i 11 prawnuków.

Pani Róża jest osobą pogodną, cieszy się dobrym zdrowiem i aż trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 100 lat! Jubilatka nie przepada za warzywami i owocami, natomiast lubi jeść śledzie, słodycze oraz pić kawę. To jej recepta na długowieczność.

Pani Róży jeszcze raz składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych jubileuszy w zdrowiu i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).