Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

XXI edycja Programu Stypendiów Pomostowych 2022/2023

grafika do wpisu: XXI edycja Programu Stypendiów Pomostowych 2022/2023

Podpisano Porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości, dotyczące realizacji XXI edycji Progamu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023.

Program skierowany jest do tegorocznych maturzystów, pochodzących z rodzin byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych, zakwalifikowanych na pierwszy rok stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich.

Wszelkie informacje dotyczące Programu Stypendiów Pomostowych, w tym Regulamin oraz Program Stypendiów Pomostowych 2022/2023, znajdują się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia ww. strony i zapoznania się z zasadami udziału w Programie.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).