Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

XXII edycja Programu Stypendiów Pomostowych

30 czerwca, 2023
grafika do wpisu: XXII edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Informujemy, że zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa a Fundacją Przedsiębiorczości, dotyczące realizacji XXII edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024.

Program skierowany jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych zakwalifikowanych na pierwszy rok stacjonarnych studiów 1 stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich.

Wszelkie informacje dotyczące Programu Stypendiów Pomostowych, w tym Regulamin oraz Program Stypendiów Pomostowych 2023/2024, znajdują się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia ww. strony i zapoznanie się z zasadami udziału w Programie.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).