Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Łokietka w Miasteczku Śląskim

grafika do wpisu: Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Łokietka w Miasteczku Śląskim

Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach informuje, że od dnia 11 maja 2023 roku do odwołania zamknięty dla ruchu zostaje zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ulicy Łokietka w Miasteczku Śląskim - Brynicy.

W związku powyższym wprowadza się do realizacji tymczasowe rozkłady jazdy linii: 87, 145 i 151.

Linia 87 kursować będzie w relacji Bibiela - Żyglin - Tarnowskie Góry, w kursach wariantowych trasa zostaje skrócona do relacji Żyglin - Tarnowskie Góry.

Linia 145 kursować będzie w relacji Bibiela - Żyglin, dwukierunkową trasą objazdową przebiegającą od DW 912 w Oglinie ulicami Przygodną i Imielów do ulicy Starowiejskiej w Bibieli, z koordynacją przesiadek na linię 87. W kursach wariantowych linia zostanie skierowana do Tarnowskich Gór lub do Miasteczka Śląskiego. Ponadto w celu zapewnienia bezpieczeństwa przejazdu ulicą Imielów w Miasteczku Śląskim do obsługi linii 145 zostanie skierowany tabor ANI.

Linia 151 obsługiwana będzie taborem BN.

Z obsługi wyłączony zostaje przystanek Bibiela Leśniczówka.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).