Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Zaproszenie do udziału w szkoleniu i warsztatach

30 września, 2020
grafika do wpisu: Zaproszenie do udziału w szkoleniu i warsztatach

Zapraszamy do udziału w szkoleniu i warsztatach pn. Tworzenie pakietów turystycznych – szansą na lokalny rozwój aktywności społecznej i gospodarczej, organizowanych w ramach międzynarodowego projektu współpracy pn. „Marka turystyczna – sieć Ekomuzea”.

Poniżej zamieszczamy link do strony z ogłoszeniem o naborze:

KLIKNIJ TUTAJ

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.