Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Zaproszenie na akcję sprzątania świata

23 września, 2022
grafika do wpisu: Zaproszenie na akcję sprzątania świata

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do udziału w akcji wspólnego posprzątania Naszej Gminy, które odbędzie się 1 października 2022 r. (sobota)!

Szczegóły:

• Miasteczko Śląskie – zbiórka o godz. 10.00 na skrzyżowaniu ulicy Cynkowej z ulicą Gajową,
  • Bibiela - zbiórka o godz. 10.00 pętla autobusowa przy ul. Starowiejskiej.

Po zakończonej akcji uczestnicy dostaną sadzonkę krzewu ozdobnego oraz słodki poczęstunek.

Zapraszamy!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.