Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zaproszenie na konsultacje

04 października, 2022
grafika do wpisu: Zaproszenie na konsultacje

Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie zaprasza na spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców miasta, w ramach konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w Gminie Miasteczko Śląskie, które odbędzie się w dniu 12.10.2022 r. (środa) o godz. 18:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim, ul. Srebrna 24. 

Na spotkaniu przedstawione zostaną wyniki przeprowadzonej diagnozy dla Gminy Miasteczko Śląskie w zakresie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji gminy, propozycja granic obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, a także będzie zapewniona możliwość złożenia uwag.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).