Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych

24 września, 2020
grafika do wpisu: Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych

Na podstawie art. 30 ust. 1 w związku z art. 5a ust. 1 i 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 roku, poz. 713 z późn. zm.) oraz Uchwały Nr XII/75/11 Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim z dnia 16 września 2011 r. w sprawie w sprawie zasad i trybu konsultacji z mieszkańcami Gminy Miasteczko Śląskie zarządza się przeprowadzenie konsultacji w sprawie projektów uchwał w sprawie zmian Statutów Sołectw: Brynicy i Bibieli położonych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie, stanowiących Załączniki Nr 1 i 2 do poniższego Zarządzenia:

Zarządzenie  w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych (kliknij).

Ankieta - konsultacje (kliknij).
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).