Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Zmiana istniejącej organizacji ruchu drogowego w ciągu ul. Harcerskiej w Miasteczku Śląskim

23 kwietnia, 2020
Zmiana istniejącej organizacji ruchu drogowego w ciągu ul. Harcerskiej w Miasteczku Śląskim

Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim informuje, że dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, szczególnie dzieci oraz w celu uporządkowania dotychczas obowiązującej organizacji ruchu drogowego w naszej gminie, została dokonana zmiana w istniejącej organizacji ruchu drogowego w ciągu drogi gminnej ul. Harcerskiej w Miasteczku Śląskim.

Zmiana w stałej organizacji ruchu drogowego polega na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego w ciągu drogi gminnej ul. Harcerskiej, na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 912 ul. Śląskiej do skrzyżowania z ul. Rolną i ul. Południową.

Ponadto, na skrzyżowaniu dróg gminnych ul. Harcerskiej z ul. Rolną i ul. Południową nastąpiła zmiana pierwszeństwa ruchu drogowego poprzez zastosowanie skrzyżowania dróg równorzędnych, które oznakowano stosownymi znakami pionowymi.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).