Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Zmiana organizacji pracy urzędu

26 marca, 2021
grafika do wpisu: Zmiana organizacji pracy urzędu

Ze względu na wprowadzone obostrzenia oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego, prosimy o telefoniczne umawianie spraw, które muszą być załatwione osobiście.
 

Klienci przyjmowani są w wyznaczonej strefie obsługi na I piętrze budynku UM. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz drogą elektroniczną poprzez platformy e-PUAP i eUrząd.
 

Pisma niewymagające potwierdzenia należy wrzucać do urny ustawionej przy wejściu do UM – ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie.
 

Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Numery telefonów do poszczególnych referatów znajdują się poniżej.
 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).