Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Zmiana organizacji pracy urzędu

26 marca, 2021
grafika do wpisu: Zmiana organizacji pracy urzędu

Ze względu na wprowadzone obostrzenia oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego, prosimy o telefoniczne umawianie spraw, które muszą być załatwione osobiście.

Klienci przyjmowani są w wyznaczonej strefie obsługi na I piętrze budynku UM. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz drogą elektroniczną poprzez platformy e-PUAP i eUrząd.

Pisma niewymagające potwierdzenia należy wrzucać do urny ustawionej przy wejściu do UM – ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie.

Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Numery telefonów do poszczególnych referatów znajdują się poniżej.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.