Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Życzenia dla Hutników i Strażaków

grafika do wpisu: Życzenia dla Hutników i Strażaków

4 maja to dzień św. Floriana, czyli patrona wszystkich zawodów wiążących się z ogniem, w tym strażaków i hutników!

Z tej okazji składamy wszystkim hutnikom z Huta Cynku "Miasteczko Śląskie" S.A. oraz strażakom z OSP Brynica i OSP Żyglinek najlepsze życzenia!

Dziękujemy za Waszą pracę oraz zaangażowanie w codzienność Miasteczka Śląskiego! Życzymy zdrowia, pomyślności i mnóstwa satysfakcji z wykonywanej pracy!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.