Piątek, 3 lipca 2020r. | Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Dzisiaj, 27 maja obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego

Z tej okazji wszystkim Samorządowcom, a w szczególności pracownikom Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych w gminie Miasteczko Śląskie, a także Radnym Rady Miejskiej, Radzie Dzielnicy i Sołtysom składam najlepsze życzenia: wytrwałości w pracy na rzecz rozwoju naszej gminy, kreatywności w działaniu i satysfakcji z rezultatów. Życzę również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym! - Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie Michał Skrzydło.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.