Wtorek, 26 stycznia 2021r. | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
Pokaż menu

01.08.2020r -trening sprawności syren alarmowych

30 lipca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Na podstawie § 10 ust. 3 i 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. z 2013 r. poz. 96) informuje się mieszkańców Gminy Ożarowice, że w dniu:

1 sierpnia 2020r. o godz.17:00 będzie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 76. Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Może być emitowany dźwięk ciągły trwający trzy minuty oznaczający odwołanie alarmu.

W związku z powyższym na terenie gminy Ożarowice w w/w terminie i czasie zostaną włączone syreny alarmowe usytuowane na remizach OSP.

                                                                                                           Wójt Gminy
                                                                                                     Szef Obrony Cywilnej
                                                                                                                  ( - )
                                                                                                   mgr inż. Grzegorz Czapla
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).